Lc Waikiki %50’ye varan İndirimli Kadın Ürünleri

Açılacak sayfada %50'ye varan indirimli kadın giyim ürünlerini görebilirsin.
Aktif Et
Süresiz!

Lc Waikiki Her Şey Maksimum 19,99TL! Kadın

Açılan sayfada lc waikiki'ye ait kadın giyim ürünlerinde her şey maksimum 19,99tl!
Aktif Et
Süresiz!

Lc Waikiki Her Şey Maksimum 29,99TL! Erkek

Lc Waikiki erkek giyimde maksimum 29,99tl fiyatlı indirimli fırsat ürünlerini görüntüle!
Aktif Et
Süresiz!

Lc Waikiki Kadın Butiği %50 net İndirim

Lc Waikiki Kadın Butiği %50 net İndirimli. Yeni indirim görenler kampanyasında seçili ürünler %50 indirimli....Daha Çok

Lc Waikiki Kadın Butiği %50 net İndirimli. Yeni indirim görenler kampanyasında seçili ürünler %50 indirimli. Aktif et butonuna tıklayarak indirimli ürünleri görüntüle. Daha Az

Aktif Et
Süresiz!

LC Waikiki İndirimli Fırsat Ürünleri

LC Waikiki'ye ait indirimli fırsat ürünlerinin listelendiği sayfaya gitmek için AKTİF ET butonuna tıklayın.
Aktif Et
Süresiz!

LC Waikiki 75TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo Kampanyası

LC Waikiki 75TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.
Aktif Et
Süresiz!

Lc waikiki indirim kodu nasıl kullanılır?

Lc Waikiki indirim kodu kullanımı için ilgilendiğiniz, fırsatın sağ tarafında bulunan ‘KODU GÖSTER’ butonuna tıklayın. Tıkladıktan sonra, Lc Waikiki indirim kodu ve kullanım detayı açılacaktır. Kupon kodunu kopyalayın ve alışveriş sepetinde uygun yere yapıştırın. Alışveriş sepetinizde toplam tutarda eksilme göreceksiniz. Eğer kupon kodu çalışmıyor ise şartlara ve kupon detaylarını tekrar gözden geçirin. Lc Waikiki’ye ait indirim fırsatlarını kullanmak için ise; ilgilendiğiniz fırsatın sağ tarafında bulunan ‘AKTİF ET’ butonuna tıklayın. Mağazaya ait indirimli fırsat ürünleri veya ilgili kampanya sayfası yeni sekmede açılacaktır. Yan sekmeye geçiş yapıp alışverişinize devam edebilirsiniz.

Lc Waikiki mağazası ve Lc Waikiki indirim kodu hakkında

Lc Waikiki Türkiye’de hemen hemen herkesin bildiği, çok ünlü bir markadır. Çok ucuz, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleriyle dikkat çekmektedir. Yerli bir şirket olup 47 ülkede, yüzlerce mağazası bulunmaktadır. Bazılarımız Lc Waikiki’yi sevmese de veya kalitesiz olarak düşünse de kendimizi kandırmayalım ve dışarıya karşı kendimiz farklı göstermeye çalışmayalım. Lc Waikiki markasına ait ürünleri kesinlikle hepimiz satın almışızdır ve kullanmışızdır. Lc Waikiki’nin sloganı zaten ‘iyi giyinmek herkesin hakkı’dır. Yani daha ucuz fiyatlar ödeyerekte şık bir şekilde giyinmek mümkündür. Marka değeri yüksek olan pahalı fiyatlı giyim ürünleri yerine Lc Waikiki’de ki fiyatları görünce şaşırmamak elde değil. Belki bu kadar ucuz ürünler olunca kaliteli değil diye düşünülebilir. Tabi ürün çeşitliliği çok fazla olduğu için ürüne göre değişir. Fakat gerçekten de Lc Waikiki ürünleri düşündüğünüz kadar kalitesiz değildir.

Lc Waikiki kuruluşu

Lc Waikiki George Amoual ve ortağı tarafından 1988 yılında Fransa’da kurulmuştur. İki ortak Fransızca “arkadaşlar” anlamına gelen “Les Copains” kelimelerinin baş harfleri olan “LC” kısaltmasına Fransa’da ki ünlü Waikiki Plajı’nın adını ekleyerek LC Waikiki markasını yaratmıştır. 1997 yılına kadar Fransa’da faaliyet göstermiş bir Fransız şirketidir. 1997 yılında ise grup, Fransız LC Waikiki firmasını satın almıştır. Artık bir Türk markası olan LC Waikiki aynı yıl içerisinde Türkiye genelinde 21 mağaza ile hizmet vermeye başlamıştır. günümüzde ise 47 ülkede bin civarında mağazayla hizmet veren ve birçok çeşitli ödüller de alan bir şirket haline gelmiştir.

Online mağaza ve lc waikiki indirim kodu

Türkiye’nin neredeyse her yerinde onlarca mağazası bulunan Lc Waikiki online mağazası ile de alışverişi ayağınıza getiriyor ve kolaylık sağlıyor. Lc waikiki zaten uygun fiyat politikası izleyen bir firma bunun yanında bir de online mağazada sunduğu fırsatlar alışverişi daha da teşvik ediyor.
lc waikiki indirim kodu
lcw online mağazası ve lc waikiki indirim kodu kullanımı
Lc Waikiki online mağazasını kullanarak zamandan tasarrufun yanı sıra paradan da tasarruf yapabilirsin. Çünkü fiziki mağazalarda olmayan fırsatlar çevrimiçi mağazada bulunmakta. Üstelik Lc waikiki indirim kodu uygulamaların olması tüketiciler açısından Lc waikiki internet mağazasını daha da ilgi çekici kılıyor.

Lc Waikiki’de neleri bulabilirsin?

Lc waikiki, başlıca giyim-tekstil ve ayakkabı alanlarında faaliyet gösterir. Bu kategorilerde ki ürünleri, diğer markalara göre çok daha ucuz fiyatlarla bulabilirsin. Daha detaylı şekilde Lc Waikiki kategorilerini inceleyecek olursak:

Lc Waikiki Kadın Giyim

Lc waikiki kadın modasında ucuz fiyatlar ve birbirinden tarz elbiseler ile öne çıkıyor. Kadın üst giyimde, elbise, tişört; alt giyimde pantolon ve jean, dış giyim mont ceket çeşitleri, kadın iç giyim, aksesuar ve ayakkabıyla çok çeşitlilik var.

Lc Waikiki erkek giyimde de çok çeşitli ürün var

Erkek giyim bölümünde de aynı kadın giyimde olduğu gibi üst giyim, alt giyim, dış giyim, iç giyim, erkek aksesuar ve ayakkabı çeşitleri var.

Lc Waikiki çocuk ve bebek ürünleri

Çocuklarınız ve bebekleriniz için de çeşitli giyim ürünleri Lc waikiki’de uygun fiyatlarıyla sizi bekliyor.

LCW Home ile ev tekstili’de Lc waikiki’de

Ev tekstil ürünlerinde başı çeken markalara ait karaca indirim kodu, karacahome indirim kodu gibi lcw’de de bu kategoride fırsat bulabilirsiniz. Lcw home lc waikiki’de son zamanlarda faaliyete geçmiş bir bölüm. Ev tekstili, mutfak, banyo, oturma odası ev eşyaları için tekstil ürünleri de yine kaliteli ve ucuz fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Lc waikiki outlet ucuzunda ucuzu

Bildiğiniz gibi Lc waikiki zaten düşük fiyatlarla dikkat çeken bir mağaza. Outlet bölümünde ki daha da ucuz ürünlerle, üstüne birde lc waikiki indirim kodu kullanımıyla birlikte çok tasarruflu ve ihtiyaca

İndirimver Lc waikiki indirim kodu ve kampanyaları paylaşır.

Bu sayfada Lc waikiki’ye ait lcw güncel indirim kodu ve aktif lcw indirim kuponu bulabilirsiniz. Kupon kodu kullanımı sayfanın başında zaten açıklanmıştı. Dilerseniz orayı tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Lc waikiki sipariş süreci, iade ve kargo işlemleri

Lc waikiki, Aras kargo şirketi ile çalışmaktadır. Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde elinize ulaşır. Satın aldığınız üründen memnun değilseniz 14 gün içerisinde iade işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca iade değilde, değişim yapmak istiyorsanız online siteden yaptığınız alışverişin faturası ile size en yakın lc waikiki mağazasında 30 gün içerisinde değişim işlemi yapabilirsiniz.

Lc wakiki mağazası iletişim bilgileri:

LC Waikiki Mağazacılık Hiz. Tic. A.Ş. | Genel Merkez 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İSTANBUL Müşteri hizmetleri: 444 4 529 DMCA.com Protection Status